TÜMMİAD

PANEL

Geleceğe ışık tutan fikirler, geleceğe ışık tutacak insanlar doğurur

Saçhmalaton

Space Up

Start-Up Fighting

Gri'şimciliğin 50 Tonu

PANEL NEDİR

Eğlenirken öğreten TÜMMİAD PANEL

TÜMMİAD, eğlenirken öğreten ve ilham veren etkinlikleriyle girişimcilik dünyasına yeni bir soluk getiriyor. Üç benzersiz etkinliğimizle katılımcılar hem yaratıcı düşünme yeteneklerini geliştiriyor hem de girişimcilik yolculuklarında önemli bilgiler ediniyor. Saçmalathon ile hayal gücünüzü serbest bırakın, Start-up Fighting ile girişimcilik mücadelesine katılın ve Gri’şimciliğin 50 Tonu ile dünya çapındaki girişimcilik örneklerini keşfedin. Bu etkinlikler, sınırları zorlamak ve yeni bakış açıları kazanmak için eşsiz fırsatlar sunuyor.

Saçhmalaton

Saçmalator Ol, Yaratıcılığını Konuştur! Hayal Gücünü Serbest Bırakmak İçin Başvurunu Yap ve Saçmalathon’un Bir Parçası Ol!
En eğlenceli anlar Saçmalathonda

Saçmalathon, hayal gücünüzü serbest bırakmanızı ve en çılgın fikirlerinizi cesurca ifade etmenizi sağlayan eğlenceli ve yaratıcı bir etkinliktir. Valentura’nın vizyon sahibi CEO’su Bülent Kavaklı liderliğinde, katılımcılar belirli bir konuda alışılmadık ve sıradışı fikirler üretir. Bu eşsiz etkinlik, sınırları zorlayarak yaratıcılığınızı zirveye taşımanızı sağlar. Eğlencenin ve yaratıcılığın doruklarında bir deneyim için Saçmalathon’a katılın!