1 Idea 1 World StartUp Zone

Cumhurbaşkanlığı himayelerinde düzenlenen Helal Expo 2019 1Idea 1World Startup Zone Yeni Kapı da bir araya geldik, Başkanımız Bülent Kavaklı, Tummiad ve 1 World 1 Idea hakkında gelecekte yapılacak olan projelerimiz ile ilgili açıklamalar da bulundu. Bilim Dünyasındaki bilgi, birikim, tecrübe ve başarılarımızın gelecek nesillere aktarılmasını sağlamak, Dünya’ya daha fazla Türk Mucit kazandırmak ve İcatlarının insanlığa faydalı olması için gerekli desteği sağlamak amacı ile kurulan yapılanmamız çalışmalarına devam etmektedir.

 

Teknoloji Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü ekip olarak standımızı ziyaret ederek projeler ve Tümmiad gelecek planları hakkında bilgi aldılar. Yakın zamanda detayları paylaşacağımız ortak projelerimiz ile ilgili sohbet ve kritik yaptık. Şube müdürlerimiz Sayın Şevki Sarlıoğlu, İsrafil Yıldız ve Murat Kıran’a katılımları ve destekleri için teşekkür ederiz.

 

 

Tummiad paydaşlarından MRC Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Muti RUMELLİ 1idea1world sahne konuğumuzdu.
Aynı zamanda Muti RUMELLİ ve Meltem RUMELLİ jüri üyelerimizdendi. Organizasyonumuza verdikleri katkıdan dolayı teşekkür ederiz.

 

 

Tummiad stratejik partneri Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi Direktörü İbrahim ELBAŞI sahne konuğumuzdu.
Organizasyonumuza verdikleri katkidan dolayi teşekkür ederiz

 

1idea1world Girişimcilerinden Özgür Olgun’a sunumları ve bilgilendirmeleri için teşekür ederiz.

 

 

Helal Expo 1idea1world Ödül sponsorlarımızdan Artec Robo Türkiye Distribütoru Sayın Özlem Apuhan, değerli ekibi Onur ve Nagihana katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1idea1world Girişimcilerinden Abdullah Enes Uçar ‘ın sunumu ve bilgilendirmeleri icin teşekkür ederiz.